Wednesday, 5 August 2015

Tamat Sudah Pencarian Bloglist Yaya

syafi khizar | 21:58 | 2Comments |
Bismillah..


Assalamualaikum...


Yaya nak umumkan .. Pencarian Bloglist August - December Yaya telah pun tamat .. Yeay !  *Clap.. Clap... Clap..* Thanks for those yang sudi join . :) Okay , ni senarai penuh peserta bloglist Yaya .


August 2015 :


2. Aina.Alia : http://ainaalia5775.blogspot.com

3. Jiakreatifelt : http://www.jiakreatifelt.com

4. The Only Way I Sharing My Story : http://myupdatestory2u.blogspot.com

5. Cerita Vitamin Wawa : http://vitaminwawa.blogspot.com

6. Mastura Aziz : http://strawberrysgurls.blogspot.com

7. The Dark Horse : http://shafuhann-smab.blogspot.com

8. Jom Bercontest : http://jombercontest.blogspot.com

9. Assalamualaikum : http://myemosaid.blogspot.com

10. Princess Comey : http://princesskechikk.blogspot.com


September 2015 :

1. Ini Laman Belog Saya : http://inilamanbelogsaya.blogspot.com

2. Lyalee : http://lyalee.blogspot.com

3. Zszailaaa : http://notefromtheslave.blogspot.com

4. Zaleha Awaluddin : http://providenetwork.com

5. Fatin Liyana : http://yumikumiko92.blogspot.com

6. Cik Candy : http://cikcandysour.blogspot.com

7. Kak Gojes : http://www.kakgojes.com

8. Yusla Mahat : http://ummidihatiku.blogspot.com

9. Ms. Kejupenyet : http://akukaudansesuatu.blogspot.com

10. CikNa : http://cikna136.blogspot.com


October 2015 :


1. Syazwina Samsudin : http://nursyazwinas.blogspot.com

2. Fatin Annis : http://misshainanis.blogspot.com

3. Nieyl : http://seindahcerita.blogspot.com

4. Uncle Pudgy Daddy : http://www.zukidin.com

5. Eintan Nurfuzie : http://www.nurfuzie.com

6. Misya : http://www.aimisyahirah.com

7. Aeinna Musa : http://www.aeinnamusa.com

8. Liyana Kirana : http://kiranasyah.blogspot.com

9. Syahidah Fadilah : http://www.syahidahfadilah.com

10. Clovershoney : http://clovershoney.blogspot.com


November 2015 :


1. Ruqaiyah Amanina : http://www.naniena.com

2. Fiy Ya : http://nampakjiwaterbang.blogspot.com

3. Miss Joan : http://bellthering.blogspot.com

4. Syaidah Seha : http://cahayakukasih.blogspot.com

5. Sihasyaa VII : http://diarisenjaa.blogspot.com

6. Maisarah Humaira : http://www.maisarahsidi.com

7. Una : http://kisahsigadisleo.blogspot.com

8. Iyraa Cariyno : http://iyraacariyno.blogspot.com

9. Riana Littlecuties : http://rianalittlecuties.blogspot.com

10. Siti Farhahnis : http://theaniss.blogspot.com


December 2015 :


1. Mrs A : http://mrsablogstori.blogspot.com

2. Fatin Nadia : http://ateynteyn.blogspot.com

3. Zaidalifah Hussin : http://kumahuitu.blogspot.com

4. Puteri Wani : http://blogprincessshin.blogspot.com

5. Sayidah Napisah : http://www.sayidahnapisah.com

6. Nisha : http://hadiahbintangjatuh.blogspot.com

7. Papaglamz : http://www.foodstylo.com

8. Milx Hashim : http://jmbelog.blogspot.com

9. Alyani Matsyah : http://alyanimatshah.blogspot.com

10. NurHafzhan : http://hafzhanrauf.blogspot.com



P/s :  Esok, pagi-2 kena blogwalking seround kat semua blog ni :D




Yaya nak ajak kawan-2 mendaftar sebagai Agent Affliate Simple Hijab . Untuk mendaftar , klik SINI ..

2 comments:

💌 0617 Comments💬 ♥ Thank you lovely ♥